Košík
prázdny

Sledovanie
objednávok

Články

Jazyk je zrkadlom nášho tela.

Pri pohľade na jazyk vám aj skúsený lekár povie čo-to o životnom prostredí, v ktorom žijete, o vašej strave a životnom štýle. V prípade, že máte po ruke zrkadlo, môžete ho použiť a zistiť viac o svojom zdraví.

Normálny jazyk by mal mať ružovú farbu, s miernym bielym povlakom, pokrytý malými uzlíkmi.

Oslabená imunita:
Keď je imunitný a tráviaci systém vyčerpaný, na jazyku sa objaví hrubší biely povlak.

Kvasinková infekcia:
Biele škvrny na jazyku sa môžu prejavovať ako príznak afty v ústach – kvasinkovej infekcie, ktorá je často spôsobená nadmernou konzumáciou cukru alebo v dôsledku liečby antibiotikami.

Zadržiavanie tekutín:
Bežným znakom zadržiavania tekutín je vrúbkovaný jazyk s vyvýšeninami na okraji.

Nedostatok vitamínu B:
Jasne červený jazyk môže byť spôsobený nedostatkom vitamínu B spolu s cheilózou (praskliny v kútikoch úst), ktorá môže byť špecifická pre nedostatok B2.

Poruchy tráviaceho ústrojenstva:
Trhliny v jazyku sa považujú za predispozíciu ku gastrointestinálnym problémom.

Správna starostlivosť o zdravie ústnej dutiny je nevyhnutná.
Ústa sú vstupnou bránou pre baktérie a preto je potrebné čistiť si dôkladne ústa kefkou a zubnou niťou.

NFco. Friendly Flossers je navlečená zubná niť bez plastov. Dopĺňa našu ponuku biologicky rozložiteľných zubných kefiek
S prírodnou mätovou príchuťou a bezplastovým držiakom vyrobeným z kukuričného škrobu je úžasným pomocníkom v kúpeľni, ale i na cestách. Používanie zubnej nite vám pomôže odstrániť z medzizubného priestoru baktérie, povlak i zvyšky jedla a tiež znižuje riziko zubného kazu, ochorenia ďasien a zápachu z úst.
Spolu s pravidelným čistením zubov je zubná niť kľúčom k zdravému chrupu a celej ústnej dutiny.

Vyskúšajte tiež našu 25m dlhú zubnú niť s bambusom, aktívnym uhlím a mätou. Naša zubná niť NFco. Friendly Floss pomáha odstraňovať zubný povlak. Je potiahnutá rastlinným voskom Candelilla, takže ľahko vkĺzne medzi zuby.
Zvládne všetko, na čo ste zvyknutí pri klasickej dentálnej niti, s tým rozdielom, že sa obíde bez škodlivých chemikálií.
Nemá plastový obal, takže neprodukuje žiadny zbytočný odpad – a takto si myslíme, že by to malo byť!

Aj pre deti máme presne to, čo si objednala Zúbková víla.
Detskú zubnú niť bez plastov Fairy Floss.
My v Jack N´Jill vždy hľadáme spôsob, ako pomôcť rodičom starať sa o zúbky svojich detí a odovzdať im v tomto smere zvládnuteľné návyky. Strávte spoločne čas čistením zúbkov s vašimi deťmi a buďte ich inšpiráciou.
Bezpečná, mňamková a zábavná zubná niť pre deti spestrí každodenné rituály vo vašej kúpeľni. S bezplastovou rukoväťou v tvare žirafky vyrobenou z kukuričného škrobu a jemnou jahodovou príchuťou naučíte svojho drobčeka používať niť raz-dva.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií